З 5 по 9 квітня 2017 року у місті Харкові відбувся V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт – Домінанта».

       Цього року в конкурсі взяли участь 369 солістів-інструменталістів з чотирьох країн у семи вікових категоріях та 65 ансамблів різних за складом та кількістю учасників.

      Первомайськ на конкурсі представляли вихованці ДМШ №1, а саме викладача по класу гітари Шелест Т.В., Кудрявцев Валерій, Грабенко Богдан та Тарасенко Богдан . Треба зазначити, що дует наших гітаристів запросили для участі в урочистому концерті- відкритті конкурсу, як минулих переможців.

      В номінації «Солісти» ІІІ вікової категорії взяли участь Кудрявцев Валерій та Тарасенко Богдан, в номінації «Інструментальні ансамблі до 3-х учасників» — дует гітаристів у складі: Кудрявцев Валерій-Тарасенко Богдан та тріо гітаристів: Кудрявцев Валерій-Тарасенко Богдан-Грабенко Богдан.

       Виступи наших учнів були дуже успішні, яскраві та емоційні, а гра вражала професійністю, вразили членів журі якісне звучання та вміле інтонування, дуже розчулили кантилені твори.

      Як результат – чотири диплома Лауреатів І ступеня.

Тож вітаємо наших талановитих переможців, бажаємо їм ще більших творчих злетів, а їхньому викладачу – наснаги та творчого горіння в такій нелегкій викладацькій справі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.